O firmie

........

MEGASAT – elektroinstalacje w Krakowie to nasza specjalność, od 25 lat


MEGASAT to rodzinna firma, w ramach której od ponad 25 lat świadczymy usługi z zakresu elektroinstalacji. Pomagamy naszym Klientom, oferując kompleksowe usługi instalacji elektrycznych, teletechnicznych, systemów automatyki i sterowania oraz serwisu. Z naszą pomocą domy, mieszkania, a także budynki przemysłowe i usługowe zyskują instalacje niezbędne do bezpiecznego oraz wygodnego funkcjonowania domowników i pracowników, w tym także instalacje nowoczesne znane jako smart home.

Na życzenie naszych Klientów tworzymy od nowa kompletne instalacje, ale nie tylko. Wspieramy również w pracach modernizacyjnych – udoskonalamy wieloletnie instalacje, remontowych – naprawiamy uszkodzone elektroinstalacje, a także konserwacyjnych – sprawiamy, że stworzona instalacja służy latami, nie wymagając uwagi użytkowników.

Pomożemy Państwu w zakresie:

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest jakość usług oraz szybki czas realizacji. Z tego powodu jako firma MEGASAT działamy z energią i entuzjazmem. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem na rynku i kierunkowym wykształceniem oraz ciągle aktualizowaną i pogłębianą wiedzą sprawia, że każde powierzone nam zadanie wykonujemy na 100%. Szybko i profesjonalnie. Stawiamy na nienaganną terminowość oraz precyzję działania, bo zależy nam na pełnej satysfakcji Klienta.


▸ przejdź do kontaktu


Zadaj swoje
pytania

........

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 18:00. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych działamy zgodnie z przepisami RODO.

▸ napisz: info@megasat.net.pl
▸ zadzwoń: 511 225 500

▸ wyślij wiadomość

Formularz
kontaktowy


Imię i nazwisko Adres e-mail Twoja wiadomość
MEGASAT | ul. Józefinska 17, 30-529 Kraków | NIP: 9441311774
---
Copyrights © | megasat.net.pl